Ürünlerinize değer katacak bir enjeksiyon makinesi için;

Ar-Ge ve inovasyonda süreklilik ana felsefemizdir

küresel plastik endüstrisinde yarım asrı aşan tecrübe

Eco ve Zenith Serisi


Günümüzde Hürmak, üretiminin çoğunluğunu Avrupa ülkelerine ve BDT bölgesine ihraç etmekte, rekabetçi fiyat/performans dengesine sahip makineleri ile Batı Avrupalı makine tedarikçilerine kıyasla güçlü bir alternatif olarak görülmektedir.


Teklif Talebi

Hürmak Zenith serisi ile %30 alan tasarrufu
Hürmak Hakkında


Hürmak, kurulduğu 1969 yılından bu yana, küresel plastik endüstrisinde her zaman öncü ve en güvenilir çözüm ortaklarından biri olmuştur. Hürmak, Türkiye'de plastik enjeksiyon makineleri konusunda en deneyimli ve müşterilerinin beğenisini kazanan şirket oldu.

Hürmak enjeksiyon makineleri dayanıklılıklarını ve güvenilirliklerini yıllar boyunca birçok kez kanıtlamış ve bugün piyasadaki birçok makinemiz 30 yılı aşkın süredir hala çalışır durumda. Hürmak, Türkiye'de yetkin bir şekilde tasarlanan, üretilen makineleri ile hem yerel pazardan hem de uluslararası pazarlardan büyük beğeni ve talep görmektedir.


Detaylı Bilgi

Ödüller

All World Network ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından düzenlenen organizasyonda 2010 ve 2013 yılları arasında kaydettiği hızlı büyüme ile 2013 yılında Türkiye'nin en hızlı büyüyen ilk 100 firması arasında gösterilerek ödüllendirilmiştir.

 

Hürmak'ta ihtiyaçlarınıza özel
bir çok çözüm üretmek mümkün!


K 2022 başarıyla tamamlandı

Üç yılda bir Almanya Düsseldorf’ta gerçekleştirilen Dünyanın en büyük plastik buluşması K Fuarı 26 Ekim 2022 günü tamamlandı.

Detaylı Bilgi...

Hürmak İspanya pazarında

Avrupa Birliği ülkeleri arasında 4. büyük plastik işleme kapasitesine sahip İspanya pazarındaki en kapsamlı pazarlama faaliyetlerinin Hürmak temsilcisi Centrotechnica ile birlikte yürütülüyor.

Detaylı Bilgi...

Hürmak Romanya'da

Uluslararası piyasalardaki varlığını her geçen gün güçlendiren Hürmak, Romanya'daki şubeleşme çalışmaları kapsamında Rumence internet sitesini yayına aldı.

Detaylı Bilgi...

Hürmak'tan uluslararası enjeksiyon makineleri standartlarına katkı

Hürmak, Uluslararası Standartlar Organizasyonu'nun (ISO) TC>ISO / TC 270 – ISO 20430:2020 plastik enjeksiyon makinelerinin tasarımı ve imalatı için güvenlik gereklilikleri konusunda ISO 20430:2020 standardı çalışmalarına katkıda bulundu.

Detaylı Bilgi...

parallax background

Periyodik bültenlerimiz
e-postanızda!

Güncel Hürmak teknolojileri ve plastik sektöründeki gelişmelerden uzak kalmayın.


  Buluşacağımız adresler


  Türkiye ve Dünyada her yıl bir çok profesyonel etkinliğe katılan Hürmak teknolojileri ile buluşabileceğiniz bazı adresler

   

  Size bir mesaj kadar yakınız   Merkez ve Fabrika

   Canlı Destek
   Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?